Reportáž z našich příměstských táborů

Reportáž z našich příměstských táborů

Léto je v plném proudu a stejně tak prázdniny pro děti. I když byl letos školní rok zcela jiný než obvykle, i tak dlouho očekáváné období dvou měsíců volna je konečně tady! Mnozí z vás jistě řeší, jak naplnit celé období smysluplným programem pro své potomky, aby je nestrávili jen s mobily v ruce a naopak se mohli hýbat a zasportovat si.

Zejména pro aktivní děti ve věku 6 až 15 let jsou určeny naše

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

Ty se zaměřují obecně na rozvíjení pohybových dovedností formou her, obsahují spoustu sportovního vyžití, a to zejména badmintonu.

Letní příměstské tábory 2020

Pro děti je připravený pestrý 5 denní program plný zábavy, pohybových her a sportu. Je kladen důraz na všeobecný pohybový rozvoj umožňující vyvážený zdravý tělesný vývoj dětí a mládeže (obratnost, postřeh, kondiční průprava a další dovednosti) a zhruba polovina programu je věnována badmintonu jako hlavní náplni tábora. Ten je určen nejen dětem, které již mají základy tohoto sportu v krvi, ale i úplným začátečníkům, kteří se ještě s tímto nádherným sportem dosud nesetkali.

Po ranní lehké snídani následuje dopolední blok, kdy je zpravidla pro příznivější klima využíván venkovní prostor, samozřejmě s ohledem na aktuální počasí. Dopolední sportovní program se zaměřuje zejména na všeobecný pohybový rozvoj, hry a kondiční cvičení.

Při pěkném počasí probíhá dopolední blok venku

Po obědě s nezbytným poledním klidem :-) následuje odpolední blok zaměřený primárně na badmintonová průpravná cvičení a hru - pohyb po kurtu, držení rakety, technika úderů a herní taktika.

A jak to na takovém badmintonovém táboře vypadá? Pár fotek jistě napoví, více jich najdete na našem Facebooku.

Letní příměstské tábory 2020

Letní příměstské tábory 2020

Letní příměstské tábory 2020