Nový, pružnější povrch je položen!

Nový, pružnější povrch je položen!

Vážení členové a příznivci naší Badminton Areny Skalka,

S nadšením a nesmírnou radostí bychom se s vámi chtěli podělit o informaci, že se nám podařilo dokončit dosud největší investiční akci od otevření naší Badminton Arena Skalka v roce 2016 – kompletní výměnu povrchu kurtů v Areně.

Původní povrch, který poznal leccos vašich skvělých smečí i dropů, sladkých výher i nešťastných proher, či prvních nesmělých badmintonových krůčků vašich ratolestí, již přestal vyhovovat našim představám o povrchu špičkového sportovního centra. Výměna za tentýž povrch byla nasnadě, ale také nekorespondovala s naší vizí Areny jako nejlepšího a hráčsky nejpřívětivějšího badmintonového centra v Praze.  Proto jsme po dlouhém hledání, konzultaci s odborníky a komunikaci s dodavateli zvolili skutečně „vymazlený“ povrch, který se při srovnání s dosavadním povrchem pyšní nejen dvojnásobnou tloušťkou, více vrstvami pro odpružení a lepší materiálovou skladbou, ale jedná se současně o povrch od výrobce s certifikací Mezinárodní federace badmintonu (BWF).

Jak jste si pravděpodobně všimli, samotná výměna povrchu kurtů proběhla nyní v srpnu. Bohužel, ač jsme se snažili, jak jen to šlo, strhání a likvidace starých kurtů a pokládka a lajnování nových kurtů si zkrátka vyžádaly snížení naší provozní kapacity a jistý hráčský diskomfort. Za toto omezení se vám dodatečně omlouváme, ale věříme, že stálo za to, a že z nového povrchu kurtů budete nadšeni, stejně jako my :-).

Děkujeme vám všem za podporu a přízeň, a budeme se těšit na vaši další návštěvu - přijďte si nové kurty vyzkoušet, vážně to stojí za to!

Naše prostředí budeme dále postupně zlepšovat a standard služeb zvyšovat.

                                               Váš tým BAS