Letní příměstské tábory 2024

Letní příměstské tábory 2024
 

Letní Příměstský Tábor se sportovním zaměřením pro děti


Milí rodiče,

i letos pro Vás pořádáme oblíbené Dětské příměstské letní tábory (dětské badmintonové kempy). Termíny máme prakticky celé prázdninévé období, proto nebude těžké si vybrat.


Přihlášky:  ke stažení ZDE nebo Vám ji zašleme na email, vyplněné odevzdejte na recepci BAS nebo zasílejte na manazer@baskalka.cz . Vše Vám zodpovíme na tel. 778 967 667


 

STRUČNÝ POPIS KEMPU:

„Nadchněte Vaše děti pro sport, a pro badminton zvláště…. :-)“

Připravili jsme pro Vaše děti 5 denní program plný sportu a zábavných pohybových her. Ačkoli je naším hlavním sportovním zaměřením badminton, připravený sportovní program klade důraz i na všeobecný pohybový rozvoj umožňující vyvážený zdravý tělesný vývoj dětí a mládeže (obratnost, postřeh, kondiční průprava a další dovednosti). Účastníci tak nemusí být zapálení badmintonisté či ostřílení sportovci. Cílem je naučit děti trávit čas kreativně a aktivně. Ukázat jim, že pohyb může být zábava jak ve formě nejrůznějších her, tak při zápolení na kurtu, a přesvědčit je, že i pohyb je může bavit.

 

PRO KOHO JE URČENO?
Dětský badmintonový kemp je letním příměstským táborem pro všechny děti ve věku od 7 do 17 let. Rozdílný věk či úroveň herních dovedností dětí není na škodu a jsou pro zaměření kempu přínosné.

 

KDE SE KEMP KONÁ?

Hlavním stanovištěm a „bezpečným přístavem“ kempu je nejmodernější klimatizovaná badmintonová hala v ČR - Badminton Arena Skalka, na adrese Přetlucká 3295/50, Praha 10 - Strašnice Budova OC Tesco, 2NP. Zde se ráno děti předávají, probíhá zde část tréninku, stravování i polední klid. Hala disponuje mimo samotného sportovního prostoru též kvalitním zázemím (šatny, sprchy, toalety) a kavárnou, kde probíhá stravování dětí a je zde i možnost zakoupit na baru občerstvení pro děti i rodiče. V případě příznivého počasí se část aktivního programu odehrává ve venkovním prostředí, které využíváme na základě tradiční spolupráce s Městskou částí Prahy 10. Jedná se o kombinaci moderního sportovního hřiště při ZŠ v Rybníčkách a městskou zeleň.

 

OBECNÝ DENNÍ PROGRAM A ZAMĚŘENÍ KEMPU:
Pro děti je připraven každodenní program od 8 do 16h, pod vedením kvalifikovaného trenéra a za pomoci vychovatelky v době poledního klidu.

8:00: přebírání dětí (děti mohou docházet a odcházet i samostatně kromě 1. rána, kdy ho musíte přivést a vyřídit administrativu s instruktorem – přihláška, potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti a bezinfekčnosti. Po  dohodě rodiče s instruktorem, že může dítě odejít samo, ho instruktor po ukončení programu propustí.)

8:00 – 8:30: lehká snídaně / občerstvení

8:30 -  12:30: dopolední program + svačina, zpravidla pro příznivější klima využíváme venkovní prostory dle počasí. Dopolední sportovní program se zaměřuje zejména na všeobecný pohybový rozvoj, hry a kondiční cvičení

12:30 – 14:00: oběd a polední klid (odpočinek – možné jsou pohádky či u starších dětí možnost využít mobilní telefony apod.)

14:00 – 16:00: odpolední sportovní blok zaměřený primárně na badmintonová průpravná cvičení a hru (pohyb po kurtu, držení rakety, technika úderů a herní taktika)

16:00 - 16:30: vyzvedávání dětí

 

TERMÍNY:

 1. turnus     8. - 12.7. 2024 - KAPACITA TURNUSU NAPLNĚNA !!!
 2. turnus   15. - 19.7. 2024 - KAPACITA TURNUSU NAPLNĚNA !!!
 3. turnus   22. - 26.7. 2024 - KAPACITA TURNUSU NAPLNĚNA !!!
 4. turnus  29.7 -  2.8. 2024 - KAPACITA TURNUSU NAPLNĚNA !!!
 5. turnus       5. - 9.8. 2024 - KAPACITA TURNUSU NAPLNĚNA !!!
 6. turnus   12. - 16.8. 2024 - POSLEDNÍCH 6 VOLNÝCH MÍST !
 7. turnus   19. - 23.8. 2024 - POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA !
 8. turnus   26. - 30.8. 2024 - POSLEDNÍ 4 VOLNÁ MÍSTA !

 

 

CENA:

Při registraci a úhradě do 31.5. 2024 zvýhodněná cena 4 400 Kč !!!

Základní cena 4 800 Kč

+ členský poplatek 100,- Kč = členský příspěvek Badminton Arena Skalka z.s. pro děti, které nemají uhrazen náš členský příspěvek.

Cena zahrnuje:

 • celodenní program
 • 3 treninky pod vedením kvalifikovaného trenéra každý den
 • zapůjčení sportovních pomůcek
 • trenink a hru na klimatizovaných moderních kurtech v naší aréně
 • zajištění optimálního pitného režimu s ohledem na teploty a fyzický stav dítěte
 • stravování : snídaně, svačina a oběd každý den
 • účastnické sportovní tričko s vlastním jménem a logem Badminton Arény

STORNO podmínky:

- při zrušení přihlášky od 1.6. - 30.6. 2024 - storno poplatek je 50 % z částky

- při zrušení přihlášky od 1.7. - 31.8. 2024 - storno poplatek je 100% z částky

 

CO JE POTŘEBA PRO PŘIHLÁŠENÍ DĚTÍ NA KEMP?

1) Vyplnit a odevzdat přihlášku (viz. níže)

2) Uhradit účastnický poplatek a případně členský příspěvek (viz. výše).

3) V den nástupu podepsat Prohlášení rodiče o zdravotní způsobilosti a případně bezinfekčnosti (není třeba potvrzení od lékaře)

4) Sportovní náčiní bude u nás k dispozici, ale pokud mají děti své rakety, na které jsou zvyklé, bude to pro ně výhodou. Jinak stačí sportovní oděv (a oděv na převlečení) a 2x sportovní obuv – čistá sálová obuv a venkovní sportovní obuv (může být stejná jako ta, ve které děti přijdou). Prosíme švihadla sebou.

 

Přihlášky: 

ke stažení ZDE nebo Vám ji zašleme na email, vyplněné odevzdejte na recepci BAS nebo zasílejte na manazer@baskalka.cz . Vše Vám zodpovíme na tel. 778 967 667

Program Dětská škola badmintonu finančně podporují:

 

Organizátor si vyhrazuje právo v závažných případech turnus zrušit, uhrazené účastnické poplatky jsou v takovém případě v plném rozsahu vraceny.

Těšíme se na nové sportovce! :-)